Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » ECDL Webkezdő, hogy készüljek...

ECDL Webkezdő, hogy készüljek fel rá a nyár alatt?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó vizsgám,és októberig le kell tennem ezt,hogy tudnék felkészülni a nyár alatt...ötletek,esetleg weboldalak?
2010. jún. 22. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ez meg mi a manó?


nekem fullom van 5 éve, de akkoriban még csak 2 bizonyítvány létezett, a start és a full.


IT-ismeretek, fájlkezelés, word, excel, acces, powerpoint, internet-keresés

2010. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


[link]

itt sajnos csak az anyagok egy részét tudod megnézni, de indulásnak elég.

Honlapkészítésről nagyon sok helyen találsz a neten anyagokat. Esetleg tudod milyen szerkesztő programot használhatsz majd?

Ne aggódj egy nyár alatt fel lehet rá készülni kényelmesen :D

Ha esetleg lenne még kérdésed nyugodtan írj mailt.

2010. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

06-22 20:06:


Nekem is a full van meg, már lassan 10 éve. Szerintem az egész ECDL egy nagy pénzcsalás, és semmi hasznát sem vettem eddig. Titkárnőknek jelent bolhafingnyi pluszt, ha a formás popón és dekoltázson kívül, még ezt is villantani tudja. :P

Amúgy meg egy komolyabb helyen kiröhögnek az ECDL-ellel.

Az informatikai szakterületen meg kizárólag a diplomát veszik komolyan. És ezen kívül még nem árt, ha perfekt vagy két idegen nyelvből.

De még eljön az idő, amikor már ezek sem kellenek majd, mert a mai fiatalság közül dolgozni senki sem akar, mindenki irodába szeretne ücsörögni, munkahely meg egyre kevesebb van.

2010. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj magadnak egy weblapot jegyzettömbbel (Google segít a HTML-kódoknál), és esetleg még a végén fel is töltöd valahova. :-)

A másik: mi FrontPage-t veszünk (ill. most a vakáció alatt nem), szerintem kaparintsd meg valahonnan! Akár feladat nélkül is próbálkozhatsz rajta dolgokkal...



Van op.rendszerek, internet és kommunikáció, word, excel, acces, powerpoint vizsgám, és ez lesz utolsó nekem is, ősszel. :P

2010. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 éve elvégzett valaki egy tanfolyamot, aztán állandóan dolgozott számítógépen (levelezés, Office, Access adatbázis kezelés, internet). Aztán kitalálták a cégnél, kell az ECDL, semmivel sem adott többet, mint a megszerzett tapasztalat. Ami új volt, az annyira spéci, mint a matematikai képletek és hasonlók, úgyse kellenek a gyakorlatban. Az informatikai diplomát most szerzi meg (másod diploma). ECDL: papírimádó országban élünk, ártani nem árt, de sok haszna nincs.
2010. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ma 23:21 vagyok: megtévesztő a %, nem vagyok egyenlő az utolsóval. :)
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!