Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen összeget lehet elkérni...

Milyen összeget lehet elkérni egy weblap szerkesztésért?

Figyelt kérdés

Kérnék mindenkit, aki ilyesmivel foglalkozik, vagy készített már valaha weboldalt, írja meg nekem, mennyiért készítette, vagy készítené el? (Esetleg a weboldalak "bonyolultsági foka" szerint is kategorizálva).

Köszönöm!


2010. jún. 25. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Alap weboldal: 20E Ft (pár kép, főleg turisztikai célra, csak HTML)


Alap weboldal + php/mysql(adatbázis foglaláshoz stb) 30-40E Ft


Flash(interaktiv animációk) weboldal: 50-60E Fttól felfelé

2010. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze ezek nem tartalmazzák az ÁFA-t :) Előző voltam.
2010. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 25. 09:33
 4/14 A kérdező kommentje:

VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT IS! MINÉL TÖBB ÁRAT SZERETNÉK MEGTUDAKOLNI.

KÖSZÖNÖM.

2010. jún. 25. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy számlaképes, akkor a fenti összegeket oszthatod kb. tízzel. :))
2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én munkaarányosan áraznék. A weblapkészítésben nekem legtöbb időt a Photoshop veszi el, így ha sok módosított kép kell, többe kerül. Am HTML, JavaScript, esetleg egy kis php lehet benne, a többihez még nem értek.
2010. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Konkrét ár???

A munkaórákat számolod ezek szerint?

2010. jún. 25. 11:46
 8/14 anonim válasza:
kinézetét ,tartalmát...
2010. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én sajátmagam csinálom...html-es...atw+dreamwaver
2010. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én úgy lőttem be, hogy kitaláltam koncepciókat, megcsináltam és lemértem, mennyi munkaóra volt. Ez több okból is ó, később könnyebben tudok ütemezni és könnyebb határidőt mondani, másrészt tényleg arányosan tudsz árat mondani és nincs az, hogy valamit alábecsültél és szenvedsz vele, amikor egy jobban fizető meló meg várakozik esetleg bukik miatta. Amúgy funkcionalitás, egyedi kívánságoktól függően 40-300k FT számlaképesen, a felső határ már a webshop szint egyedi igények szerint, míg az alja a bemutatkozó oldal dinamikus tartalommal. Statikus oldalakkal nem szeretek foglalkozni, mert utána a tartalomfrissítéssel csesztetnek éhbérért és muszáj törődni velük, mert ugye a legjobb reklám a szóbeszéd.
2010. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!