Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 2018-as full stack webfejleszt...

2018-as full stack webfejlesztő tanfolyamot érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Haveromnak megvan ingyen egy 2018-as Udemy-s komplett tanfolyam, érdemes azt megcsinálni, vagy jobb ha megveszem a 2019-est. Mennyit változott 1 év alatt? Tudom nem olyan drága kifizetni, 20 Euró most, de ha az egy évvel ezelőtti is jó, akkor inkább maradnék annál.

2019. jún. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét linket mutass róluk, az udemy csak egy közvetítő oldal oktatóanyagokhoz, van rajta vagy tucatnyi hasonló ilyen néven, más-más előadóktól.
2019. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, ha megvan ingyen a 2018-as akkor nyilván érdemes. Aztán megcsinálhatod a 2019-eset ha akarod.
2019. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"

Az üzenet szövege:

[link]


Ez a 2019-es, a 18-as linkjét nem találtam, gondolom csak a legfrissebb van fent, de a lényeg hogy Andrei Neagoie a szerző.

"


Ha ugyan az a szerző akkor sok technológiai különbségre ne számíts köztük. Feltételezhetően előadás szempontjából tapasztaltabb lett egy év és pár extra kurzusnyi tapasztalat miatt.


A témáit mondjuk még összehasonlíthatod ha megvan a 2018-as tartalomjegyzéke.

2019. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

áltatlában csak hozzáadnak ezt-azt és máris mehet 2019 névvel


megnéztem tematikailag, ezzel te nem leszel webfejlesztő max lesz némi rálátsod a témára, ennyi! tökmindegy melyiket csinálod

2019. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Freecodecamp hasznosabb?
2019. jún. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!