Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webfejlesztő gyakornok pozíció...

Webfejlesztő gyakornok pozícióra mennyi a reális órabér?

Figyelt kérdés

Egy budapesti cégnél kellene dolgozni, és AngularJS-t használni. Kb. 20 éves cég, olyan 50 ember dolgozik ott, főként webfejlesztők.


Még hallgató vagyok egy egyetemen, értek a webfejlesztéshez, de még nincs annyi tapasztalatom benne.


Ezek alapján mennyi lenne a reális órabér?



2019. júl. 8. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Bruttó 1200-at mondanék így, hogy még hallgató vagy de nincs sok tapasztalat angularjs-ben
2019. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh. 1.5 hete voltam náluk interjún, utána pedig egy tesztet is meg kellett csinálnom, szerintem jól szerepeltem.

Pénteken kell bemennem hozzájuk megbeszélni, addig kellene kitalálnom, hogy mennyit szeretnék kérni. Mások mondták, hogy kérjek nettó 1200-1400 Ft órabért, de igazából nem tudom.


Mindenesetre köszönöm a válaszodat. :)

2019. júl. 8. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Nettó 4000 egy 4 éves angular tapaszlathoz jár.

Amit mondtál az nekik is jó lesz.

De ha multinácihoz mész, a fizuk feleződnek, mint kis cégeknél. Sajnos. #infopark

2019. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsònak totál nincs igaza. Az a tapasztalatom, hogy multiknál kifizetik fehéren, amiben megállapodtak, és főleg a tapasztalatlanabbaknak több pénzt adnak, mint a kis cégek, mert hátha ott maradsz. Később tényleg többet lehet keresni kis cégnél, viszont a fele fizud feketén fogod akkor kapni.
2019. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt vidéken bruttó 850 ~ 870 amit adnak... :-D

Pesten talán kicsit főlé tudsz menni mint hallgató.

2019. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidéken 280 nettóval kezdtem jQuery-vel 10 éve. Nincs igazam. Csak tapasztalatom.
2019. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most kb. 1700 burttót keresek hasonló feltételekkel, de ez jó fizetésnek számít.
2019. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!