Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes hajból nagyon göndör haj?

Egyenes hajból nagyon göndör haj?

Figyelt kérdés

Változtatna valamit a hajamon ha kifejezezzen göndör hajúaknak tervezett sampont használok?

Vagy tudtok ilyen sprayt, krémet, bármit amivel elérhetem hogy szép göndör legyen?


(Hósszú, dús hajam van)


Hiába van kivasalva, szépen kifésülve. Nagyon hamar összegumancolódik, levágatni meg nem szeretném, de viszont szeretném ha jól nézne ki.. :/


2019. júl. 23. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Göndör hajúaknak való sampon nem erre van😃😃😃 az a göndör haj "ápolására" van, nem göndörít semmit. Én még ilyen sprayről vagy krémről se hallottam igazából, ami tartósan szép göndör hajat csinálna csak úgy az egyenes hajból. Szerintem konzultálj fodrásszal, max marad a dauer.
2019. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!