Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert nem akar eltunni a bor...

Miert nem akar eltunni a bor alatti pattanasom?

Figyelt kérdés
Lassan mar 2 hete ott lesz ott van . Nem.hiszem el idegesit.az allamon van melyen kivul piros de erzem a buglit".nektek.vplt amr ilyen?mikor tunt el mi segitett.?
2019. júl. 24. 19:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Julius 9 en jott ki ma kb 15 napja eloszor megnyomtam bedagadt az egesz az ia ido meg lelapult azh allam ket harmada.mara piros erzem.ott van de nem.faj de piros kivul es alul erzem mélyen ott van .15 napja mar.
2019. júl. 24. 19:51
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a homlokomon szokott kb 1 -1,5 alatt helyre jön de utána még vagy egy hónapig érezheti egy kicsit

Sudocrem meg fogkrém amit én használok plusz néha aloe vera gél de elvileg a jég is segít

2019. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!