Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomott pattanásom nem akar...

Kinyomott pattanásom nem akar bevarrosodni folyamatosan gennyel és level.2 napja konkrétan! Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A története hosszú de ez egy régi pattanás ami 3x telt meg és 3x estem is neki csunyán..vérpuklis heglett belőle, kozmetikus felszúrta kitisztotta, másnapra begyulladt és geny is kijött belőle, azóta fürdés után elkzd megint levelni, éjszakákra ichitolos korrektort tettem rá de azt is átleveli
2017. jún. 6. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy pici arcszeszt tegyél rá. Az fertőtleníti és összehúzza. Csak egy "picit" csípni fog.
2017. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az arcszesz jó ötlet! Én mondjuk nem szoktam vele vigyázni, ha drasztikusan csúnya már a helyzet, akármennyire is nem jó ötlet, de óránként locsolgatom csípjen bármennyire is. Parfümöt is szoktam, ha arcszesz nincs a közelben. A későbbiekben ha már végre varrosodna, akkor körömvirág krém (KRÉM nem kenőcs). Az ilyen mindenre jó csodadolog.
2017. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!