Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color Naturals étcsoko...

Garnier Color Naturals étcsokoládé színű (3.23-as) hajfesték mennyire fogja be sötétre a hajat?

Figyelt kérdés

Festett hajamat szeretném befesteni vele. Sokan mondják, hogy fekete lesz belőle szinte.


Valakinek tapasztalata ezzel a színnel?



2019. júl. 25. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sötét barna lesz. Sokan azt fogják mondani, hogy feketének látják. Pár mosás után kicsit világosabb lesz.

Milyen színű most a hajad?

2019. júl. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Huu én sima "barna" festéket vettem és szörnyen sötét :( tényleg mintha fekete lenne. Az étcsokoládé akkor gondolom még durvább sötét.
2019. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most Loreal Casting Creme Gloss van a hajamon, brownie színű. Ez ugye lekopik valamennyire, meg fakul. De egyébként barnát akartam eredetileg, de ez meg elég vöröses lett és jó sötét amikor fel lett kenve (de előtte meg hajszinező volt a hajamon, bár attól csak 1-2 árnyalattal volt sötétebb. A hajtövemen mindig világosabbra fogja a brownie ugye mint a többi részen.) Amikor egész rendesen lekopott 2 hónap alatt, akkor egész világos lett, olyan barnásba hajlott akkor jobban már a színe.


Mindenképp sötétebbre fogná mint ugye a festetlen hajat.

Megvettem az étcsokit, mert amúgy tetszene a sötétebb haj, de elbizonytalanodtam, hogy nem e lenne tényleg egész sötét, mint a már már fekete. Igazából attól estem kétségbe, hogy ritkult a hajam és nem e látszik majd sokkal jobban tőle. Eddig is hullott, de most tudatosult a mérték. Nekem ettől sokkal több hajam volt régen.

Nyilván látszik hogy ritkább, de mennyire brutálul. Mert mások meg mindig azzal jönnek, hogy milyen sok hajam van. Csak nem látták régen mennyi volt.

2019. júl. 25. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Rövidítsd le a hatóidőt, talán úgy nem lesz nagyon sötét.
2019. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!