Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt lehet ennyire...

Mennyi idő alatt lehet ennyire lebarnulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy mennyi iső kell ahhoz hogy NAPOZÁSSAL ennyire lebarnuljak?⬇️

[link]



2019. júl. 25. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
*idő
2019. júl. 25. 15:46
 2/6 Én csak vagyok válasza:
36%
Szia . Én úgy barnultam le hogy 2 órát feküdtem egy napos helyen egy héten keresztül .viszont fontos ha nem akarsz leégni a naptej . Én olajos naptejet használok , mert sokkal jobban segít barnulni . Figyelj arra hogy egy jó napos helyre menj , és kb 10-12 ig legyél kint aztán menj be , mert 12 után már nem érdemes kint maradni . Mielőtt kimész a hajadat vizezd be , nehogy napszurást kapj . Remélem segítettem . Én a képen láthatonál barnább lettem egy kicsivel .
2019. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Várok még válaszokat.

2019. júl. 25. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A bőröd minősége a meghatározó. Hiába akarsz ilyet, ha erre a bőröd képtelen.


Jó lenne tudni, hogy most fehérbőrű vagy-e, vagy könnyen barnulsz, vagy valami plusz infót, kérlek.

És az is lehet, hogy te csak égsz a napon, és nem barnulsz.

2019. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 1 óra alatt látszik a bikini körvonala amiben napoztam. Nemtudom hogy ez gyorsnak vagy lassú ak számít-e...
2019. júl. 25. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vagy fehérbőrű, te azonnal barnulsz és nem égsz.

A napozást ésszel csináld.

2019. júl. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!