Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor érdemes elkezdeni?

Mikor érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, hogy mikor érdemes elkezdeni többet foglalkozni az arcunk minőségével, szerintetek egész fiatalon (17 évesen) el lehet kezdeni a bőr öregedésével és ráncokkal foglalkozni és ezt kordában tartani? Miket szabad ilyen fiatalon használni és miket nem?

2019. júl. 25. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az a jó, ha fiatalon még nem használsz semmit. Ha nem szükséges.
2019. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Minél előbb, nyilván bőrtípusnak, problémáknak, igényeknek megfelelően. Fölösleges pl. 17 évesen ránctalanítót használni, de fényvédőt kell.
2019. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet sem szabad akkor használni?

Köszönöm a választ.

2019. júl. 25. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
En is 17évesen kezdtem el jobban oda figyelni a boromre. Nem lesz semmi baja tole.
2019. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nemcolyam, hogy szabad-e vagy nem, te érzed.

Én 16 eves vagyok, szerintem amíg nincs szükséged rá, feleslegesen ne használj termékeket, mert még ha természetes is, rengeteg anygaot juttatsz a bőrödre feleslegesen, amikre később ki tudja, hogy reagál.

Elég ilyenkor azt, kezelni ha tul zsíros vagy száraz, és a pattanásokat, borhibakat.

Szerintme még a ráncokra is felesleges ilyenkor figyelni, akkor is időben leszel, ha a 20as éveidben kezdesz neki.


De ez, tényleg olyan, hogy nincsen szabály, ha szeretnéd, és esetleg a bőröd is jobban reagál rá, akkor szerintem bármit használhatsz!

2019. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jó hidratáló, és fényvédő szerintem ilyenkort sem árt. (Figyelj oda az INCI-re, ha vásárlásra adod a fejed, különben többet árthatsz a drogériás termékekkel, mint használsz.) És ha már fényvédő (ill. smink), akkor az arclemosással is illik foglalkozni, nézz utána az ún. double cleansingnek. Szolit kerüld stb. Ha esetleg van valami bőrproblémád pl. pattanasok azt érdemes kezelni. Azt hiszem ennél többet nem igazán tehetsz, (17 évesen én sem jutottam el idáig többek között).
2019. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél szérumot, azt nyugodtan hazsnálhatod. De pl. C vitamin és egyéb anti-aging összetevő, ami fényérzékenyít sztem felesleges.
2019. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!