Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég zsíros a bőröm, van...

Elég zsíros a bőröm, van néhány pattanasom is, de közel sem vészes, rendszeresen járok kozmetikushoz arckezelesre, de itthon is szeretnem ápolni a bőröm. Nappali krémet, pakolást, arcradírt, tonikot milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A drogériás termékeket nem szivesen használom, úgy gondolom a minőséget meg kell fizetni, így konkrét árkategóriát nem adnék meg.

2019. júl. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Skinsmart.hu-n olvass utana, hogy milyen termékeket kéne használni. É most a the ordinary márkára kattantam rá.
2019. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19%

Szia!

Van egy szuper oldal, a neve azt hiszem HappySkin, és itt pont ilyen dolgokat árulnak, amik teljesen természetes anyagokból állnak, és nagyon szuperek! Vannak külön csomagok, amikkel kedvezményesen jutsz hozzá termékekhez. Ha ez nem válna be, ajánlom a Babor márkát, bár az iszonyatosan drága szerintem, de hatásosnak hatásos.👌

Remélem tudtam segíteni🤗

2019. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Hát én lassan 20 éve ápolok bőrt, és nagyon nem jött be, hogy ami drágább, az jobb. Na meg idegenek ajánlásai sem. Itt mindenki azt tudja csak ajánlani, ami a saját genetikájának, életmódjának felel meg. Ezt ki kell próbálni.
2019. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Én a solanie feketeszappanos arctisztítóját használom a pirosodásra hajlamos zsíros bőrömre.nekem mióta ezzel mosok arcot esténként nincs gondom a zsíros bőrömmel.
2019. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!