Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenét csináljak magammal,...

Mi a fenét csináljak magammal, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy zombi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudok mit kitalálni. Ha eleget alszom, akkor is, ha sok vizet iszom akkor is fáradt a szemem, piros karikák vannak a szemem alatt, úgy nézek ki, mint aki egy hetet nem aludt,semmilyen smink nem segít rajta. Fel van duzzadva a szemem, mintha nem aludtam volna ki magam, pedig eleget alszom. Már a sirogorcs rajtam van, hogy ilyen fejjel kell kimennem emberek közé.

Semmilyen szervi megbetegedésem sincs. Olvastam olyat, hogy azt sem mindegy milyen pózban alszol, vagy milyen magasan van a párna, az is tök mindegy. Az utolsó mentsváram a torna, hátha tud segíteni valahogy, mert már utálom a fejemet. Tudtok esetleg valamit javasolni?



2019. júl. 30. 11:56
 1/4 anonim válasza:
69%
Vashiányod van, vagy vérszegény vagy.
2019. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, aki ilyen típus. Keress egy jó szemkörnyék ápoló krémet. Ne szemránckrémet, hanem olyat, ami direkt duzzadt szemre van.
2019. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Menj el vérvételre, lehet, hogy vitaminhiányod van.
2019. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergia?
2019. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!