Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, furcsa kérdés, de...

Tudom, furcsa kérdés, de szerintetek vigyem ezt magammal nyaralásra?

Figyelt kérdés

Szóval 14 napos nyaralásra megyek Görögországba. Nekem ez fura, eddig nem adatott meg hogy ilyen helyre és ilyen hosszú időt menjek.


Én arckrémet nem szoktam használni, helyette havonta 1szer vagy 2 szer csinalok egy szépségkapszula "kúrát". Ugye ezekben 7 db van, tehát 1 hétig tart 1 kúra. Nekem ez vált be.


Először arra gondoltam,hogy elviszek ebből 1 heti adagot a nyaralásra, biztosan jót fog tenni a bőrömnek, hiszen a nagy melegben kb egész nap kinn leszek.


Viszont. Mivel még ugye sosem voltam ennyi ideig nyaralni, élvezni akarom az ott létet, nem akarok sem munkám sem az otthoni dolgokon agyalni, nem akarom számolni a napokat hogy még 10 nap, már csak 1 hét stb..

És ha elvinnék egy ilyen 7 napos kapszula kúrát, folyton az napokat számolnám vissza :( már 1 elfogyott belőle, már 2, te jó ég má az egész,má csak 1 hét van hátra... szóval értitek.


Szerintetek vigyek magammal vagy sem?


Tudom, idióta vagyok :(


2019. júl. 22. 07:25
 1/6 anonim válasza:
Ne vigyed.
2019. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd el, élvezd a nyaralást felhőtlenül, a pihenés meg a levegő csodát tesz a bőröddel. Vigyázz a napfénnyel, árnyékban is sülsz!

Jó nyaralást neked!

2019. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt hittem majd mindenki idiótázni fog :D

2019. júl. 22. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, aki válaszol a kérdésre legjobb tudása szerint, van olyan is, aki gúnyos megjegyzéseket tesz szellemi színvonala szerint. Az utóbbit próbáld azonnal elfelejteni, ha ilyent kapsz...

Még valami: a nyaralásod alatt ne azon búsulj, hogy eltelt már X nap, hanem hogy milyen jó, hogy előtted van a többi (félig telt pohár esete).

2019. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vidd el,inkább ha van időd akkor még nyaralás előtt vedd be őket,így vissza számolsz a nyaralásig na meg azért lesz a bőröd is.
2019. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd. Élvezd a pihenést. Ne azon gondolkozz h mikor jössz vissza hanem hogy még milyen sok ideig ott lehetsz. 2 hét nagyon sok, van aki pár napnak is örülne ha ott lehetne de nem mindenki engedheti meg. Örülj h te mehetsz. Jó pihenést. :)
2019. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!