Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az érdekelne, hogy milyen...

Az érdekelne, hogy milyen póthajfelrakás technika a legelőnyösebb erősen hullámos hanál?

Figyelt kérdés

Mivel hullámos a hajam és kb a válamig ér csak, így mindig felkötöm mert kiengedve válalhatatlan. Egy idelye gondolkodok a póthajon, de nem tudom melyik lenne a legelőnyösebb. Illetve volt olyan fodrász aki azt mondta, hogy hullámos-göndör hajra nem lehet semmilyen póthalyat feltenni... Ez gondolom nem teljesen van így?

Plusz azt is olvastam, hogy a póthaj jobban védi a hajat a külső hatásoktol így gyorsabban is nől. Nemtudom, hogy ezekböl mi az iagaz de akinek van valami tapasztalata azt szivesen meghallgatnám.


2019. júl. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem javaslom ilyen kezelhetetlen hajra.

Amit felraknak, az egy kezelt, szög egyenes haj, amit ugyan lehet formázni, de ha a sajátodat nem tudod, akkor a póthajjal együtt meg úgy sem fogod tudni. Minden nap vagy az egészet be kellene göndöríteni vagy kivasalni.

2019. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a gondor hajad melle nem lenne olcso mulatsag a pothaj, de termeszetesen meg lehet csinalni azt is, csak nehez hozza passzolo hajat keriteni, valoban ritkabb a gondor, de nem csak szogegyenes kaphato.

nekem mar egy ideje pothajam van, a legelejen amikor fel lett teve maniam volt, hogy szogegyenes legyen, viszont a minden napos osszevasalas nagyon megartott neki, a sajatombol eleg sok resz letort.. meg nyilvan a pothaj is tonkrement. azota valtottam a hullamos hajra, hajmosas utan egyszer megcsinalom bele a laza hullamokat es kovetkezo hajmosasig birja is, sokkal kevesebb hohatas eri es termeszetesebben is nez ki. emellett rendesen apolom is, es miota igy vigyazok ra gyorsabban no a pothaj alatt, mint elotte nelkule. ha valami meg erdekel, akkor kerdezz nyugodtan :)

2019. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ja es felrakasnak pedig talan a szilokonos mikrogyuru vagy huvely a legelonyosebb, az nem roncsolja a hajat.
2019. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanez volt a bajom.

Én csináltattam póthajat, mert a csak aki csinálta nekem előtte behívott konzultációra, és elmondta, hogy meg lehet oldani, hisz lehet már kapni olyan póthajat is ami göndör alapból. Na neked is ezt ajánlom. Miután felrakta, összeigazította az enyémmel, bevallom nem kis mulatság volt az árát illetően, de nagyon profi munka. És igen, jobban védi a külső hatásoktól, és mivel folyamatosan húzza le, (de nem fájdalmasan)ezért tényleg gyorsabban nő, nálam azért jó, mert 13 éves korom óta várom hogy nőjön ehelyett 19 éves koromra csak terebélyesedett, rengeteg kis babahajjal rendelkezem, de lefelé semmi sem.

Szóval ajánlom mindenképp, ha van még kérdésed vagy képet szeretnél írj priviben! :)

2019. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!