Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemiszerv gyantázás itthon?

Nemiszerv gyantázás itthon?

Figyelt kérdés
Mindenképp itthon szeretném gyantázni hodeggyantával viszont nemtudom hogy hogyan álljak neki. Ti hogy szoktátok csinálni? Pár tipp akki már csinálta?

#nemi szerv #gyantázás #itthon #hideggyanta #gyantázás itthon #nemi szerv gyantázása
2019. júl. 30. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy lány vagyok
2019. júl. 30. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Hideggel ne. Ha nem akarsz meleget, akkor cukorgyanta.
2019. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Én sem javaslom a hideggyantát. Előkészületek: alapos radírozás illetve hidratálás DE közvetlen gyantázás előtt ne legyen rajtad semmi zsíros krém vagy testápoló.

Mivel elég meleg van így ez tud nagyon kellemetlen lenni ezért ha nagyon izzadsz akkor hintőpor. Utána én mindenképp after shave vagy valami alkoholos fertőtlenítő nekem ez nagyon bevállt : nem pattogok ki nincs szőrbenövés(bár nekem gyantától alapból nem szokott lenni).

Utana fürdés tusolás lemosni a maradék gyantát lehet venni törlőkendőt is de nekem az olajos módszer is megteszi. Utána pedig szintén hidratáld a bőröd :)

2019. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell hozzá titándioxidos gyanta, az elasztikus fajta. Egy szabályozható hőmérsékletű tégelyes gyantamelegítő gép, gyantázó szövet csík, spatula, bőrtisztító/fertőtlenítő, gyantalemosó, bőrnyugtató krém. Illetve nem árt egy valóban tiszta helyiség a fertőzések elkerülése végett és természetesen sok gyakorlás.


A bolti hideggyanta csíkkal, csak megkínzod magadat, gyenge a fanszőrzethez.

2019. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!