Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás! Nem hiszem h sűrűn...

Gyantázás! Nem hiszem h sűrűn fogok itthon gyantázni, de le tudnátok pontosan írni a hóaljgyanta menetét, hogy ez elkerülhető legyen?

Figyelt kérdés
Hónaljamat gyantáztam spatulás gyantával de valószínűleg nem feszítettem ki eléggé mert utána fájt és picit sebes lett.
2013. máj. 27. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne kísérletezz vele. Valóban nem tudod rendesen megfeszíteni a bőrt, oda se férsz rendesen. Inkább hagyd rá kozmetikusra, hónalj azért nem olyan nagy összeg, és legalább sima lesz.

Vagy ha otthon akarod megúszni, epilátor (bár azzal is könnyű megjárni :S)

Lábat tök egyszerű magadnak is megcsinálni, mert az kézre esik, de ez nem. :S

De ha mindenképp próbálkozol, nagyon feszítsd meg a bőrt, gyorsan rántsd le, legyen lemosó olajad vagy kendőd, és nem árt, ha bőrnyugtatót is használsz utána. :) Ja és a dezodort hanyagold utána egy ideig.

2013. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!