Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világos barna hajat szívatás...

A világos barna hajat szívatás nélkül is ki lehet szőkíteni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha minden hónapban egyre világosabb szőke hajfestéket veszek, akkor befogja?
2010. júl. 12. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
világos hajat nehezen fog befogni a szőke... max teljesen kiszőkítteted/melíroztatod.
2010. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a sötétbarna hajamra világosszőke festéket vettem, és úgy lett belőle világosbarna. Egy kis viszonyítási alapnak... :)
2010. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ki lehet vilagositani, de nem hipo-szokere. Kend be citrom level, ulj a napra. Minden nap, amilyen hosszan lehet.
2010. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
vagy menj el úszni és a klór is megteszi...
2010. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Hülyébbnél hülye válazok... igen kilehet de kérlek fodrászra bizd, semmi palette vagy ilyesmi ócska festékek mert ettől csak sárga lesz folyton.Én sötétbarnárol indultam és most már fehérszőke vagyok , nemsokára megyek a fodrászomhoz és megkérdem a festék nevét. addig is benefesd semmi vacakal és főleg ne szivasd le .:))
2010. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha eredeti világosbarna

akkor egy sima festék is befogja!!

2010. júl. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Majd elmegyek akkor fodrászhoz.:)
2010. júl. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!