Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam nagyon rövidre...

Levágassam nagyon rövidre vagy tüsire a hajam?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, mindig is az volt, de nyáron ebben a melegben nem szeretem hogy melegíti a nyakamat.Már tavaly nyáron is és most ismét eszembe jutott, hogy lekéne nyíratnom jó rövidre akár tüsire is.Meg amúgy is kiszeretném egyszer mindenképp próbálni a rövid hajat csak idáig még nem mertem. (sőt annak a gondolata is izgat, hogy géppel kopaszra nyírjanak legalább egyszer, nálam ez bakancslistás) :D


Akinek hosszúból lett nagyon rövid haja, milyen lett, milyen érzés volt amikor először megláttad, és nem bántad e meg?



2019. aug. 1. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
En is hosszu haju voltam mindig, ev elejen vagattam le, sok hezitalas utan. Ahh szuper erzes volt meglatni, megsimogatni a kis tüsi hajam. Pedig hideg volt, kicsit fazott is a majdnem kopasz fejböröm:D Azota en meg rovidebbre szoktam felnyiratni, 2 hetente ha tudom, mert mar zavar ha kezd nőni.szoval csak azt banom hogy nem gepeltettem rovidre mar sokkal korabban. Nyirasd le szerintem mindenkepp!
2019. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó! Hány éves vagy? Milyen hosszúbol nyirattad le? Mit szoltak hozzá a környezetedben lévők?
2019. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
(11-es vagyok) 27 éves és hátam közepéig ért, mikor tüsire vágattam először. először meglepődtek, de már megszokta mindenki. mondják, hogy azóta már el sem tudnának képzelni hosszabb hajjal, de nem is lesz :D
2019. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

Barátodnak hogy tetszik?

Nekem is volt egy ismerősöm, akinek szintén hasonló hosszúbol lett ilyen rövid.

2019. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig fiús hajú voltam, néha tüsi. Én imádom!
2019. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!