Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan ránctalanító krém,...

Van olyan ránctalanító krém, ami ér is valamit, a patikai krémekre érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Egy csomóféle drogériás krémet kipróbáltam már és van ami egészen jól bejött, de nem tartósan, hanem optikai boosterként. Egy patikai ránctalanító krém többet tudna ilyen téren?

(használok egyébként gyenge retinolt, nem tudom az idővel fog-e változást hozni, de egyelőre 1 hónap használat után ráncok terén semmi javulást nem tapasztaltam).


Egyébként még csak 25éves vagyok, de mivel acnes voltam nagyon rosszul kezeltem: alkoholos-szappanos lemosókat használtam, és hígítatlanul locsolgattam a teafaolajat a bőrömre. Nem használtam napfényvédőt, szóval a pattanásos bőröm gyakran le is égett és emiatt vannak sötét foltjaim + a homlokom és az orrom mellett oldalon nagyon durván ráncos lettem. Évekkel öregebbnek tűnik a bőröm a koromnál.



2019. aug. 2. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Patikai krém alatt mit értesz? Vichy, Bioderma, stb.?

Én szeretem őket, Biodermának használom egy krémjét. Nekem fontos, hogy egy krém illatmentes és lehetőleg színezékmentes is legyen.

Nem patikaiban a Clinique termékeket szeretem.

Sajnos ezek azért nem éppen az átlagos, olcsó kategória, úgyhogy én is csak 30 felett kezdetem el őket használni.

Ránctalanításhoz fontos, hogy hidratált legyen a bőröd. És ezentúl hanyagold a napozást és a napvédő nélküli napozást.

Foltokon esetleg valamilyen kozmetikai kezelés nem segít? Ma már olyan sokféle gép van.

2019. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A bioderma napfényvédőjét szoktam használni és nagyon szeretem :)


A cliniquet még nem nézegettem. Köszönöm a tippet :) Neked esetleg van a márkától ami jobban bevált?


IPL kezelésen voltam kb. 2 éve, az sokat javított a bőröm állapotán az acnet illetően. Azóta eszembe se jutott, hogy megkérdezzek egy bőrgyógyászt milyen kezelést ajánl, de lehet, hogy jobban járnék vele így belegondolva. :S

2019. aug. 2. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Clinique-től a moiusture surge krémet használom, inkább gél.

Télen nem elég. Akkor a Bioderma cicabio krémet.

A Clarinsnek van egy nagyon jó széruma bőrszín egyenlesítésére. Mission perfection a neve. Ebben sajnos van parfüm, de szerencsére nem lett tőle bajom.

2019. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Talán hidratáld, könnyen és gyorsan beszívódó krémmel.


Én sose kentem magam semmivel sem, de nem is vagyok ráncos(34 vagyok).

Minél több sz@rt kensz magadra, annál több pattanásod lesz és lehetnek ráncaid hamarabb.

2019. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!