Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 évesen érdemes elkezdeni a...

30 évesen érdemes elkezdeni a ránctalanító krémek használatát?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. NEm vagyok még ráncos, d a homlokomon szinte állandóan látszik keresztbe 2 vonal/ránc. És persze ha nevetek a szemem sarkában is, de alapjában véve még nem ráncos az arcom, csak a homlokomon idegesít az a 2 vonal, pedig mindig igyekszem odafigyelni, hogy feszes legyen a homlokom. Nos a kérdésem az lenne, hogy ha még nincs kifejezetten ráncosodási problémám, akkor érdemes már ilyenkor is elkezdeni ránctalanító krém használatát? Pl megelőzés képpen, hogy később jelenjenek meg és mélyüljenek el majd a ráncaim. Ki mit gondol erről? Eseleg tapasztalatok? És ha igen érdemes, akkor melyik fajta a jó? Esetleg márka? Köszönöm szépen.
2014. nov. 24. 08:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy egyelőre elég lenne csak hidratáló krémet használni??...
2014. nov. 24. 08:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel valódi ránctalanító krémek NEM léteznek, és csak a megelőzés (pontosabban a ráncok elodázása) lehetséges, így érdemes antioxidánsban gazdag krémek használata.

Olvass:

[link]

2014. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állítólag már 20-25 évesen el kell kezdeni, mivel olyan nincs, ami a meglévő ráncokat eltünteti, ezért meg kell őket előzni.

Én egyébként csak akkor használok krémet, ha nagyon kiszárad a bőröm, mert eddig bármilyen krémtől (a 2000 forintostól kezdve a 15000 forintosig) pattanásos lett a bőröm. Szóval én nem használok, és nincsenek is ráncaim így a 40 felé közeledve sem.

Egyszer a tv-ben láttam egy riportot egy kozmetikai cég vezetőjével, akitől megkérdezték, hogy ő használja-e a saját termékeiket, és az volt a válasza, hogy nem. Hát ez elég sokat elmond :)

2014. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt a genetika is igen rendesen beleszól a dolgokba. Tény, mindenki ráncosodni fog, ez senkit nem kerül el. Ki hamarabb kezd, ki később, de nem ússza meg! Valaki lassan 30 éves korától lesz egyre ráncosabb, valakin hirtelen jelentkezik egyszerre 10 csík.

Szerintem megelőzésnek használj természetes antioxidánsokat, búzacsíraolajat, szőlőmagolajat, napi rendzserességgel fogyassz C vitamint.

2014. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
...és fogyassz vizet minimum 2 litert, de a 2,5 liter sem ártana! Én évekig kb egy pohár vizet ittam naponta, a többi folyadékot ételből, meg cukros lötyikből nyertem. Miután leálltam a cukrozott italokkal, és fokozatosan elkezdtem szoktatni a szervezetemet a nagyobb folyadékbevitelhez már rövid időn belül láttam a hatást!!! Max teát iszom mellé, de szemmel látható különbség van, és se cigi, se alkohol, se kávé. :) Módjával arctornát is végeztem, és istenien felfrissítette az arcomat, és olyan izmokat is megmozgattam, amiket még kb sosem éreztem, hogy dolgoznának. :)
2014. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vízhiányos bőrrel születtem, ez így egész életemre hatással van. 5-10 évvel öregebnek nézek ki a ráncaim miatt, arcomon, kezemen...

Már szinte mindent kipróbáltam, vízivás, krémek...

Elegem van már a megjegyzésekből, hogy miért nem használok krémeket, amennyiben használok biztosan rossz terméket használok. Az emberek sajnos szeretnek ítélkzeni, és olyanokat részesíteni előnybe, mint aki most lépett ki a címlapról. Nemhogy segítenének, praktíkákkal, hiszen sokat utána olvasok a neten, de mindent nem tudhatok. Csak itélkeznek, ápolatlannak neveznek. Nehéz dolog ez. Jobb volt nagyanyáink idejében, amikor még nem volt ez a sok mű nő, mai mára természetes.

Manapság igen nehéz a jó , és szép ruhát is megválasztani, ami előnyős a testalkathoz. Rengetek időt töltünk, hogy elmegyünk szétnézni, hátha találunk egy két ruhadarabot ami jól áll, amennyiben találtunk, igen örülünk neki.

Ennek a legfőbb bizonyítéka, az átváltoztatom műsorok.

A legtöbb nő egyszerűen öltözködik, úgy ahogy bemennek a műsorba. De ez már nem jó, címlap nőként kell kinézni, mert manapság az a divat. Rengeteg idő, energia, ameddig megtanulunk idővel együtt futni. Akár a ráncok tekintetében is.

2014. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, nem, ha hidratáltál a 20-as éveidben.
2014. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig semmit nem használtam az arcomra, se krémeket, se alapozód, se púdert, semmit...
2014. nov. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!