Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajamat?

Szerintetek levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

Most nagyjából a hátam közepéig ér a hajam. Amit tudni kell róla: egyenes, vékonyszálú és kevés. Hiába fényes és puha, töredezésre hajlamos. Évek óta hosszú a hajam és kicsit unom is már.

Hossz tekintetében ilyesmire gondoltam:

[link]



2019. aug. 6. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha unod, akkor szerintem igen. Nem olyan rövid amit kinéztél, szóval ha még is megbánnád, nem fog egy örökkévalóságig tartani amíg hasonló hosszúságú lesz újra.
2019. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd. Ha kevés és vékony szálú hajad van amúgy sem túl előnyös ha nagyon hosszú.
2019. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez nem annyira vészesen rövid,na meg vágás után simán megnő.
2019. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó amit választottál de nem kevés hajra. Ha egy kicsit is formás az arcod akkor ezt nem hagyhatod ki. [link]


Tudom rövidnek tűnik de nem az.

2019. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, amit küldtél.
2019. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen a frizurán gondolkodom és kb. nekem is addig ér mint neked, de félek, hogy megbánnám. Viszont ami a vágás mellett szól, hogy a fazon miatt többnek tűnne a vékonyszálú haj.
2019. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez a haj ugy néz ki mintha olloval keresztbe levágtad volna. Amit ajánlani tudok, kérd a fodrásztol h V alakban legyen levágva.izgalmas, és sok hajtol megszabadulsz
2019. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!