Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a fenékig érő...

Levágassam a fenékig érő hajamat derékig?

Figyelt kérdés

Nagyon egészséges és dús hajam van. Nincs elvékonyodva a vége, tehát nem azért vágatnám le. Csak kedvet kaptam hozzá, de kicsit félek, hogy megbánom. Mondjuk alapjáraton nagyon gyorsan nő a hajam.

Szerintetek levágassam a derekamig? Tudom, nem egy drasztikus változás, csak nekem mindig is nagyon hosszú hajam volt!



2018. nov. 21. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert ne?! Meg fogja köszönni a hakad hogy egy kicsivel kevesebb súly lesz rajta☺️
2018. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vàgasd. Úgyis vissza nő.
2018. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából 20-25 cmt fogok levágatni, szerintetek azt el lehet adományozni a beteg gyerekeknek? Mert tényleg nagyon szép minősége van, dús és egy törött hajszál sincs benne. Sajnálnám kidobni csak úgy, ha valakinek örömet okoznék ezzel!
2018. nov. 22. 01:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom általában 30cm-től vesznek el hajat, de 25-tel is megpróbálhatod azért.

Szerintem szebb a derékig erő haj, a fenékig erő már túl hosszúnak tűnik. 😊

2018. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal szebb a derékig érő haj, mint a fenékig:/ vágasd le mindenképp :)
2018. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még többet is vágathatsz nyugodtan, kb mell alá érőre. Még az is nagyon hosszúnak számít, szóval senki nem fogja azt mondani, hogy így már túl rövid a hajad, de szerintem a fenékig érő haj kifejezetten visszataszító.
2018. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De szerintetek nem túl "gyakori" a derékig érő haj? Mert most különlegesen hosszú és ápolt is és mindenki megdicséri. Viszont sokszor csak a hosszú hajat látják bennem, ami kicsit azért zavar.

Én azért szívesen kipróbálnám, mert már jó ideje ilyen hosszú és jó lenne a változás

2018. nov. 22. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le mert jól írod, attól vagy egyedi. Nekem régen volt fenékigérő, levágattam és azóta nem tudom olyan hosszúra visszanöveszteni.
2018. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha neked tetszik nyilván ne hallgas ránk,viszont szerintem is nagyon nem esztétikus a fenékig érő haj.Sehogy sem tetszik akármennyire is ápolt. Inkább legyen rövid a hajad,mint ilyen hosszú..És nincs sok embernek derékig érő haja..maximum póthajjal. Szóval nyugi,plusz hamar meg fog megint nőni,bár szerintem ne akarj olyan hosszú hajat,bőven elég a derék.
2018. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8-as, mennyit vágattál belőle, hogy nem nőtt vissza?

Én igazából ettől nem félek, mert 3 havonta kell visszavágni, annyira gyorsan nő! Meg korábban is volt derékig érő, igaz már régen volt.

2018. nov. 24. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!