Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajamat?

Szerintetek levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

Már lassan 2, de lehet, hogy 3 éve ugyan olyan a hajam, csak annyi változott, hogy még nyár elején elkezdtem növeszteni, és nőtt kb 10 cm-t(ugye azóta kb 2-3x voltam fodrásznál a hajvégeket levágatni).

Mindenki azt mondja, hogy gyönyörű vagyok a hosszú hajammal, ami nem is olyan hosszú: tépett fazon, elöl a kulcscsontomat épphogy érinti a vége, hátul kb a lapockáim közepéig ér.

Már hónapok óta fontolgatom, hogy rövidre szeretném vágatni, olyanra, ami elöl hosszabb, és hátul rövidebb(talán felborotvált, ebben még nem vagyok biztos), ami szerintem sok szempontból praktikusabb, kényelmesebb lenne, de akárkinek mondtam, mindenki ellenzi.

Amúgy volt már párszor rövid hajam, nem ez lenne az 1., de eddig ahányszor levágattam, pár hónap után mindig megkérdezték, hogy mikor akarom már megnöveszteni, meg, hogy jobban néztem ki hosszúval.

15/l



2018. febr. 21. 21:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
leirasod alapjan most nekem kb olyan hosszu a hajam mint neked es hasonlo a fazon is. 18 eves vagyok,13 evesen volt a hajam hatul lenyirva nagyon rovidre geppel,elol hosszu volt. en szemely szerint nagyon megbantam,igy ha fontolod akkor inkabb ne!!! nekem 5 ev alatt nott meg ennyit (alapbol lassan no nagyon..)
2018. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%
képet tudsz küldeni?
2018. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy inkább most, mint később.

Gondolom már középiskolás vagy, beilleszkedtél, ismered a tanárokat is, szóval ilyenkor már nem hiszem, hogy megszólnának a felborotvált hajért egy kötöttebb gimiben sem.

Ha nem vagy biztos benne, hogy jól áll, akkor nyáron vágasd, valamennyit nő még suliig.

Ez csak haj, visszanő majd.

Fél év alatt nőtt 10 centit az szerintem teljesen rendben van, hamar megnő.

Ha pedig már volt rövid hajad, akkor tudod az előnyeit, hátrányait, jól áll-e stb.

2018. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Most kb ilyen fazonú, csak természetes sötétbarna színű:

[link]


Valami ilyesmit szeretnék:

[link]

vagy:

[link]

2018. febr. 21. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tetszettek az olyan frizurák, amit linkeltél(a rövid). Ha nekem jól állna egyszer biztos kipróbálnám.:D
2018. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan lehet tudni, hogy nem áll majd jól egy haj valakinek?
2018. febr. 21. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg valamilyen rajzprogrammal magadra szerkeszteni:) Olyannal egyszerűbb, akivel hasonló színű a bőröd:)
2018. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*1, ha kedved tartja

2, de ha meginogsz

Szóval ezt neked kell eldöntened, hogy akarsz-e ennyire beújítani; a középiskolai tablófotózásig még pl bőven visszanő:)

2018. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, a valtozas sosem art. En is levagattam nyaron a hosszu hajamat a vallamig, bar en azert, mert szeretnem hogy egeszseges legyen.

Arcforma sokat szamit ennel, itt egy oldal ami segit benne: [link]

Termeszetesen nem csak ettol fugg. Nekem kerek-ovalis fele arcformam van, aminek annyira nem all jol a rovid haj, de vegul egy csomoan megdicsertek, hogy igy jobb.:)

Probalgasd ugy, hogy beturod a polodba a hajad es ugy nezegeted a tukorben, en is igy csinaltam, mire szedtem erot es elmentem a fodraszhoz😅

Ha meg neked ugy jobban tetszene, ne torodj masok velemenyevel.

2018. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A második rövid haj nagyon jól néz ki, hátul felgépelve még jobb is lehet, szerintem vágj bele :) mindig lesz olyan, akinek tetszik, és olyan, akinek nem, úgyhogy egyszerűen nézd azt, hogy te hogy érzed jobban magad. :)
2018. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!