Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna szemhez illik a szőke...

Barna szemhez illik a szőke vagy szőkésbarna haj?

Figyelt kérdés
A bőröm világosabb, a szemem az átlagos barna.
2010. júl. 12. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, illik vagy nem illik én így születtem, nekem tetszik :):)
2010. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.Szerintem a barna szemhez inkbáb illik a barna haj, a zöld és kék szeműekhez pedig a szőke
2010. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsóval:)

Nem igazán számít a hajszín és a szemszín együtt ha természetes vagy annak tűnik a haj színe.Például egy fekete hajúhoz nagyon szépen illik a két szem sőt nekem zöld szemem van és szerintem illik(természetes hajszín) vagy egy szőkéhez is minden illik.

Szerintem nagyon szép a szőke haj és a barna szem együtt:)

[link]


nekem nagyon tetszik:)különös benyomást ad:)

18/L

2010. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól függ,hogy illik-e a hajad,hogy milyen szinű a szemed hanem ,hogy milyen színű a bőröd!!!

ÉS ha befesteted a hajad szőkére a szemöldöködet se feljtsd el mert nagyon csúnya a feket szemöldök/szőke haj...Vagy ha egyátalán, nem olyan színű a szemöldök mint a haj.

Amúgy szerintem a szőke minden színhez illik:)

2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:11

Inkbáb csak általánosságban írtam:)

van egy csaj ismerősöm, akinek barna szeme van és nagyon világos szőke haja, és pont, hogy a szeme miatt nem áll jól neki a hajszín.

2010. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sok barna szeműhöz nem illik a szőke,inkább a barna!De az is rögződve van szerintem is,hogy világos szeműeknek jobban áll a világos haj:)

Nekem zöldes a szemem, fekete is jól állt, de szőke az igazi.Szóval nem nagy hülyeség,hogy szem színhez mi illik.

Bár attól herótom van, hogy egy full barna lány barna szemmel hidrogén hajjal:D

2010. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem meg tök mindegy hogy milyen a szemszín és ahhoz milyen színű haj megy egyik osztálytársamnak fekete haja és kék szeme volt a jelenlegi osztályomba vagy egy vörös hajú csajszi neki meg zöld szeme van nekem meg zöldesbarna szemem van és alapból fekete hajam sőt a suliba van egy csaj akinek fekete a szeme és szőke a haja természetes szőke a haja


hülyeség hogy sötéthez sötét világoshoz világos pff

2010. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mondtam h csak általánosságban írtam, ne püffögj:D nekem is volt már fekete hajam és szőke is és mind2 jól állt a zöldeskék szememhez.De van rá példa h vkinek a szeme színe szúrja ki a hajszínét..
2010. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szemem sötét barna(szinte fekete),a hajam szőkés barna és fehér a bőröm...tessék élő példa:D

Szerintem nem rossz és még senki sem szólt meg emiatt,nekem így jó,nem is akarok váltóztatni rajta.Mondjuk néha elmegyek szolizni,hogy legyek picit barnább,de ennyi:D

2010. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!