Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon megégtem a napon, és...

Nagyon megégtem a napon, és nemtudok lefeküdni egész este nem is aludtam csak ültem hogy lehet ne jobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kend be tejföllel az jót tesz neki!
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Panthenol hab a legjobb rá. Én is leégtem egyik nap, és azzal kenegettem magam. Nem hámlott le, és hamar megnyugtatta a bőrt.
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tejfölt felejtsd el!!!

"A leégett bőrt nyílt sebként kell kezelni, ezért tévhit, hogy tejfölt kell rá kenni. A benne lévő kórokozók ugyanis súlyos fertőzést okozhatnak."


[link]

2010. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tejföl és egyéb tejtermékekkel való kezelést felejtsd el. Évtizedekkel ezelőtt égési sérülések kezelésére használták. Hidegvíz, de ez még aznap a leghatásosabb. Bőven kend hidratáló testápolóval, illetve még Fenisztil géllel is próbálkozhatsz, csökkenti az égő érzést és viszketést. Vagy még az Aloe First is hatásos.


Vagy ha van otthon aloe vera növényed abból törhetsz és a levével kenegesd mert megnyugtatja a bőrt,m vagy aloe verás krémmel ha esetleg van otthon.

2010. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha más nincs, hidegvizes ruhával borogasd :)

Vagy vannak leégésre különböző termékek.

A tejfölnek annyi haszna lenne...hogy hideg. ;)

2010. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!