Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Csak addig szép még megfésülöm. Utána olyan tincsekbe van külön az összes és nem olyan szép mint amikor megfésülöm. És nem akarom olyan gyakran fesulni mert akkor még nagyon toredezik.

Így is toredezik a vége.

Hátam közepéig ér nagyon világos szőke. Ki van szőkítve az eredeti vilagos barna.

De szerintem nem azért van mert ki van szőkítve mert mikor barna volt akkor is ugyan ilyen volt


2019. aug. 9. 16:31
 1/6 Csicuki válasza:
79%
A hajfestés alapból roncsolja a hajat a szőke és a vörös a legjobban. Ha gyengíted az alapból gyengébb hajat abból semmi jó nem sülhet ki. Használj hajvágápoló olajat, vegyél egy jó fésűt ha annyira tépi, töri a mostani a tiédet.
2019. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy könnyen zsírosodik és amiatt áll tincsekben hamar? Arra mondjuk jó a szárazsampon, ha nem akarsz minden nap hajat mosni, nekem sokat szokott segíteni a helyzeten.

Amúgy sokat számít az is, hogy mit eszel, beviszed-e a szükséges vitaminokat, ásványi anyagokot, iszol-e eleget

2019. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 naponta mosom mert 3.nap már zsíros de akkor is csak felül. Az alja mindig száraz

Hasznalok rá balzsamot

2019. aug. 9. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon száraz: ez esetben igyál minél többet, szedj rá vitamint (pl. revalid kapszulát), esetleg használj oliva/argán/kókusz/ricinus olajat (pár órás pakolás formájában). Vagy nem 100%osan egyenes a hajad. Az enyém is ilyen volt régebben: szálanként össze-vissza hullámosodik ha félsülöd. Száríts be hullámosra/göndörre (szárításnál előre dobod, és a fejedhez gyűrögeted, esetleg tárcsás hajszárítóval könnyebb, használhatsz hozzá hajgöndörítő habot). A vasalás nem javaslom, az csak még jobban roncsolná a hajad.
2019. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajvégápolót használj, meg azokat a fújós sprayket, amiket nem kell kiöblíteni, néha tegyél fel pakolást is. Abban nincs tapaztalatom, jbob-e a természtes fésű, mint a műanyag (több helyen írják, hogy igen).

belsőleg meg... szedj vitamint :)

2019. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem egyenesen a hajam 100%osan
2019. aug. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!