Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig zsíros a hajam, ha...

Mindig zsíros a hajam, ha megmosom, akkor is. Miért? Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hétben ilyen. Hiába mosom meg, olyan, mintha nem csináltam volna semmit vele. Lehet, hogy mostanában gyakrabban mostam, de emiatt tud ennyire zsírosodni, hogy a mosás sem használ?


Sampont is váltottam, hátha ez a baj, de nem...


Nem akarok nagyon igénytelenül kinézni, ezért nem szívesen vállalnám be, hogy nem mosom meg pár napig. A száraz sampon olyan, mintha nem hatna (nekem nem változik semmi) és ha összekötöm a hajam, csak még jobban kiemeli, hogy zsíros.


Eddig 2-3 naponta mostam.


Mit tehetnék?


2019. aug. 10. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Meleg van, gyorsabban zsírosodik.

Minél többször mosod annál gyorsabban fog zsírosodni, mert a fejbőr így védekezik. Egy minimum réteg kell, hogy védve legyen.

Eccettel kell hajat mosni. Ecetet felhígítod azzal leöntöd a hajad(a haj tövet lenne algejobb) kicsit vársz, aztán normál samponnal megmosod. Ezt 2-3 hajmosásig ismételd.

Legközelebb csak akkor, ha megint nagyon zsírosodna. Korpára is jó.


De nem csoda.

2019. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!