Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasárnap este megmosom a...

Vasárnap este megmosom a hajam, de hétfő estére undorító zsíros lesz. Mit tegyek, hogy legalább 3 napot kibírjon a hajam?

Figyelt kérdés
nagyon fontos, mert már nem bírom idegileg.. ha ez segít: 13 éves vagyok

2015. szept. 13. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem válts sampont. például wu2-vel moss hajat az szárít valamennyire.
2015. szept. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sampon: ha van lehetőség akkor szilikon mentes.


hajszárítás, langyos levegővel alaposan átszárítani a haj töveit és fejbőrt tincsenként.


neten vannak otthon készíthető haj-fejbőrre kenhető pakolások.

2015. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mosd ritkábban, meg használhatsz közben száraz sampont.
2015. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fodrászkellékesben Semmi digitális lino balancing sampont!
2015. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom mit írtam!

Szóval Semi di lino Balancing

2015. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat<3
2015. szept. 13. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább fejbőrtisztítót, és menj el hajdiagnosztikára!
2015. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Herbária Bojtorján sampon is jó, én azt használtam tizenéves koromban, és most is azt használom. És a csalán sampont is érdemes kipróbálni.
2015. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia én is 13 éves vagyok és nekem is hamar zsírosodik hajam.:) Ebben a korban normális hogy hamar zsírosodik a haj. Nekem úgy van most veszem azt hogy vasárnap megmosom és hát kedd délutánra bezsírosodik. :) Próbáld száraz samponnal átszoktatni a hajad min. 2 napra ha nem bírják az idegeid. Én pl. 1-2 naponta mosom hétvégén/szünetben amikor nincs suli akkor 3 akár 4 naponta is ha nem zavar. :) Én személy szerint a Nivea volume emelőjét használom mert az kevésbé krémes állagú inkább hígabb samponokkal próbálkozz. És ha van lehetőséged húzd ki a hajmosás hát ha segít. :) + száraz sampon, pakolások...stb.:) Remélem segítettem. :)
2015. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fodrásztól kérj szakmai segítséget sampon ügyben. Egyébként nem gáz ha 1-2 naponta mosol hajat, semmi bajod nem lesz tőle, sőt, szebb és egészségesebb lesz a fejbőröd és a hajad is.
2015. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!