Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsíros a hajam még...

Miért zsíros a hajam még akkor is, ha megmosom?

Figyelt kérdés
Többféle sampont kipróbáltam már, de egyszerűen egyik sem használ, már közvetlenül hajmosás után is kicsit zsíros hatású a hajam, másnapra pedig már vállalhatatlan. Ez mitől lehet? Mit kezdjek vele? Régebben nem volt ilyen problémám, most kezdődött 1-2 hónapja.
2018. dec. 26. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimosod normálisan a sampont? Használsz valami újat az elmúlt 1-2 hónapban.
2018. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg alaposab kimosni belőle a sampont, balzsamot. És ne használj kofejezettem zsíros hajra való sampont. Nekem ha este megmosom még másnap jó, aztán következő nap már picit zsíros a töve. Headandshoulders használok. Bármelyik sampont csak a zsíros hajra valót(citromos) nem.


Keress rá a szódabikarbónás-almaecetes öblítésre. Hátha segít.

2018. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

wu2.


minden szutykot leszed.

2018. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz sampont használsz
2018. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már egy csomót kipróbáltam, egyik sem volt hatásos, de most kipróbálom a WU2-t, kíváncsi vagyok.
2018. dec. 27. 15:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Megmostam WU2-vel. Fél siker, hogy legalább hajmosás után közvetlenül nem zsíros és lelapult a hajam. :D
2018. dec. 27. 16:03
 7/7 anonim válasza:
DM ben lehet kapni alverde a neve nekem bevàlt kicsit húzós az àra de megéri
2019. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!