Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen szebb a hajam?...

Hogy legyen szebb a hajam? Milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

A hajam nem a legjobb állapotában van.

Amikor fodrászhoz megyek és ő mossa meg akkor utána nagyon szép és egészséges jól érzem magam utána a következő mosásig...

Nem tudom, hogy a fodrászom mivel mossa meg de szerintem balzsamot is tesz rá.

Én otthon baba samponnal szoktam megmosni mert anyukám ezt veszi de ha valaki tud ajánlani valami jobbat és nem horror áron szívesen megveszem magamnak. Illetve hozzávaló balzsamot is.


Hétfőn és szerda csütörtök felé szoktam hajat mosni majd suli időben beszáritom. Hajvasalot nem szoktam használni mostanság mert az enyém tönkrement de barátnőmét használni szoktam nagyon ritkán akkor nagyon szép szokott lenni a hajam.


2019. aug. 14. 14:38
 1/1 anonim válasza:
100%

A leírtak alapján a hajadnak hidratálásra van szüksége és a baba sampon nem hidratál csak tisztít. Használj valamilyen száraz hajra való sampont és balzsamot, esetleg pakolást is tehetsz rá hetente. A fodrászodtól is kérhetem ezeket, de ha bemész egy drogériába vagy egy nagyobb boltba biztosan találsz olcsóbb kategóriás száraz hajra való készítményeket.

Ne vasald, hőkezelés gyakran, mert az hosszútávon nagyon roncsolja a hajad szerkezetét

2019. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!