Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legjobb végleges szőrtelenit...

A legjobb végleges szőrtelenités férfiaknak arcon?

Figyelt kérdés

19F

Helló,érdekelne hogy mi a legjobb módszer férfiaknak tartós szőrtelenitésre.Az arcomon már nagyon erős a szőrzet(mint egy sündisznó),és borotválkozás után már 1-2 napra vissza is nő a szőr,illetve borotválkozni se szeretek már,mivel begyullad kipirosodik az arcom az erős szőr miatt.

Tudna valaki ajánlani Szeged környékén valami jó orvosi klinikát ahol van tartós szőrtelenités férfiaknak is,az ára annyira nem számit,csak professzionális legyen???



#szőrtelenítés #orvos #Szeged #IPL #Tartós szőrtelenités
2019. aug. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen engem is érdekelne. :)
2019. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Szia! Szerintem gondolkodhatnál máson, mint, hogy az arcszőrzetedtől megválástól. Fiatal vagy, és lehet, hogy most utálod, de később esetleg megnövesztenéd. Amúgy is vonzóbb egy nő számára a borosta.
2019. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok ha lehet,nem véleményeket kértem a férfi szőrzetről,hanem hogy hol tudnám eltávolitani.
2019. aug. 17. 14:19
 4/5 Dávid86 ***** válasza:

olcsó megoldás gyengítésre és ritkításra:

[link]


Drága és végleges megoldás:

[link]

2019. szept. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wow, David.
2019. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!