Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékkel érhetném el ezt?

Milyen termékkel érhetném el ezt?

Figyelt kérdés

Az lenne az én problémám, hogy a hajam nagyon "egyben van" ezt úgy értem, hogy nem tagolódik tincsekre, hanem egybe áll. Ezt nem tudom máshogy mondani.

Most voltam nyaralni, és a tenger után a sós hajam végre tincsekben volt, nem undorítóan mint egy pulinak hanem úgy normális módon és nagyon tetszett, hogy végre olyan volt amit szerettem volna.

Mi lenne az a hajápoló termék amivel ilyen hatást tudnék elérni?

A válaszokat előre is köszönöm!

24/F



#haj #hajápolás #furcsán megfogalmazott kérdés
2019. aug. 17. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrét ilyen termékről még nem hallottam, de biztos csak azért nem, mert nem is kerestem, de tuti van valami tengeri vagy más sós vizes spray, amitől olyan lesz, vagy ha nincs, akkor oldj fel sót vízben és olyan spriccelős flakonnal fújkáld hajmosás után, szárítás előtt (még azelőtt fésüld ki a hajad, hogy ráfújod, utána ne). :)
2019. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt ki fogom próbálni. Köszönöm szépen a válaszod.
2019. aug. 18. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Írnál ide, miután kipróbáltad? Érdekel:D
2019. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!