Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak milyen termékeket...

Fiúknak milyen termékeket ajánlanátok arcra?

Figyelt kérdés

alapjába bírom ahogy a fejem van, de a bőröm nagyon ronda, és szeretnék rajta javítani. felsorolom a problémáimat, remélem tudtok megoldást rájuk.

1) Először érdeklődnék, hogy nektek mi vált be arctisztításra. Eléggé koszos, és zsíros a bőröm, és sima arcmosás nem segít. Minden reggel, este, és esetleg napközben még egyszer megmosom az arcomat. Esetleg ha más nincs, akkor meg tudnátok mondani, hogy mi a neve annak a fekete arctisztító maszknak?

2) Sokszor vannak az arcomon mitesszerek, és az ellen sem tudom, hogy mit tegyek.

3) Csomószor megjelennek az arcomon apró piros (vagy csak a bőrömmel nem ugyanolyan színű) foltok, leginkább az orcámon, és nagyon elrontja az összhatást

4) Utoljára meg az hogy a szemem alatt sötétebb a bőr. Nem táskák, nem is kialvatlanság, csak ott van. Sötétbarnás-lilás árnyalatú valami, és nem tudok mit kezdeni vele. Olyan beesettnek látszik a szemem tőle. Az apámnak is van, szóval remélem ez nem valami amit örököltem, és ott marad. :p


előre is köszi a válaszokat <3

19f


2019. aug. 21. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 dehogy is
2019. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 rajta leszek, köszi szépen :>

#9 biztos vagyok benne hogy az nem úgy van :D

2019. aug. 21. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!