Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világosbarna...

Sötétbarna hajból világosbarna Balayage? Szőkités nélkül?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ez megoldható lenne ugy , hogy nem szőkiti ki a hajamat, hanem sima festékkel vilagosit rajta? A hajam még sosem volt festve. A fodrászom azt mondta hogy ehhez elég a sima szőke festék, ami vilagisit rajta annyit amennyit kell. Csak egy pár tincset szeretnék bele vinni, hogy feldobja kicsit a számomra már unalmas barna hajamat. Ez mennyire roncsolná? Rendszeresen ápolom. 20L
2019. aug. 21. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A balayage ha jól tudom alapvetően akkor van jól megcsinálva ha nem szőkítővel csinálja a fodrász,nyilván lehet hogy használ hozzá de akkor lesz igazán természetes ha sok színből keveri ki és nem ugyanolyan

De mondjuk én nem vagyok fodrász szóval mint laikus mondom ezt

2019. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!