Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az nem nagyon...

Szerintetek az nem nagyon gáz, hogy a fodrászhoz, akihez mentem, végig beszólogatott a hajam miatt, meg majdnem többször elbőgtem magam?

Figyelt kérdés

4 órát voltam ott. Kb. már bőgni tudtam volna, hogy hadd jöhessek már haza... Meg azt vártam, hogy mikor mehessek, még beszélgetni sem volt kedvem, a hajam sem érdekelt, hogy milyen lesz.


Annyira de annyira bunkók voltak, mintha leprás lettem voltam, vagy nem tudom. Meg ilyen vastag szálú, félig göndör, szétálló, nagyon erős hajam. Gondolom láttatok már ilyet, de nem egy nagyon göndör vagy afro haj, azok se érdemelnék meg ezt amúgy. Meg ha 20 alkalommal vagy többször nem mondta el, hogy mennyire szar a hajam meg, "milyen már". Akkor meg a sírás határán voltam, mikor észrevette hogy egy helyen hiányzik. Mert volt gy gubanc benne és azt sajnos úgy szedte ki, hogy elszakította a gubanc felett, szó szerint kitépte és ott ugye hiányzik, de már el is felejtettem meg nem látszik...


Annyira gáz volt ez az egész, mondtam, hogy nem tudok mit ilyen a hajam szerkezete, akkor is elmondta még 20-szor, kínomban már nevettem rajta.


2019. aug. 26. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

de. gáz. mármint a fodrász, nem te.

mondjuk én otthagytam volna, ezek szerint nem szorul rá a pénzemre.

2019. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mármint a hajkefe kitépte ott egy helyen és ő azt észrevette... És beszólogatott miatta.


Meg komolyan nem akart hozzáérni, meg fintorgott, pofákat vágott mindkettő.

2019. aug. 26. 14:50
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Kifizetted? Mennyi volt?
2019. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát többet oda ne menj,egy fodrásznak nincs joga így véleményezni,nemhogy örülne,hogy pénzt hagysz ott neki.
2019. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Megérdemelnék, hogy a Facebook oldalukra véleményezd 1☆-gal ezt az esetet (ha van nekik)!

Amúgy lehet én vagyok túl szókimondó, de én a helyedben már akkor szóltam volna, hogy van-e valami probléma, amikor csinálták a hajad. Plusz fizetéskor ezt is szóvátettem volna. Ha van vásárlók könyve, oda is beleírtam volna.

Szerintem eléggé megalázó volt ez tőlük!

2019. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a kezeles? mennyit fizettel? melyik fodraszat volt ez? erdekelne nehogy enis odamenjek. ha gondolod privatban is megirhatod.
2019. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán magára ismert az egyik fodrász és itt van, hogy minden válaszunk le van pontozva? 😂
2019. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fodrasszal en id talalkoztam mar sajnos! Engem is a siras kerulgetett.
2019. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Ne veled akarják már a seggüket kitörölni, te hagysz ott pénzt az ő "szolgáltatásukért". Valóban szóvá kellett volna tenni, ha ott is maradsz a kezelés végéig, legalább vegyenek vissza. Utólag én is véleményeznék Facebookon, Google helyértékelésnél, valamint a környéken elmesélném az ismerőseimnek. Hol történt az eset?
2019. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tartós hajegyenesítés és 30.000 Ft-ot fizettem
2019. aug. 26. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!