Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet többször világosítani/fe...

Lehet többször világosítani/festeni hajat?

Figyelt kérdés
tél végén csináltattam ombre hajat(vállig érő) Nem vagyok teljesen elégedett vele, olyat szeretnék aminek a töve nagyonsötétbarna (már kb fekete) és az átmenet szürke, a vége pedig már majdnem fehér. Már alapból világosított,ombre hajon lehet ilyet csinálni? Illetve ha igen, tudtok nekem árban elfogadható, jó fodrászt ajánlani? ( aki lehetőleg “erős” és jó minőségű festékkel dolgozik, ugyanis én anno alapból szürke-fehér hajat akartam de csak szőke sikerült)
2019. jún. 30. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Ezt a színátmenetet szerintem nehèz megcsináltatni olcsón. Règebben èn is próbálkoztam szürke haj színnel úgy hogy a hajam ki volt szőkítve. A szőkítèstől tönkre is ment a hajam. Ès nem jött össze. Többször próbáltam segítsèget kèrni fodrász kellèkestől de azt mondta platina szőkère kène szivatni a hajamat, a fodrász meg drága.
2019. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen világos hajat eleve több lépésben érik el, egy alkalomból lehetetlen. Vagyis úgy nem lehetséges, hogy a hajad ne sérüljön helyrehozhatatlanul.

Éppen ezért először szőke leszel, utána pár hét eltéréssel több alkalomból, többszöri szívással/festéssel érik el az ezüst/fehér árnyalatot. Sajnos ez nem olcsó mulatság.

2019. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!