Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az nem nagyon...

Szerintetek az nem nagyon gáz, hogy a fodrászhoz, akihez mentem, végig beszólogatott a hajam miatt, meg majdnem többször elbőgtem magam?

Figyelt kérdés

4 órát voltam ott. Kb. már bőgni tudtam volna, hogy hadd jöhessek már haza... Meg azt vártam, hogy mikor mehessek, még beszélgetni sem volt kedvem, a hajam sem érdekelt, hogy milyen lesz.


Annyira de annyira bunkók voltak, mintha leprás lettem voltam, vagy nem tudom. Meg ilyen vastag szálú, félig göndör, szétálló, nagyon erős hajam. Gondolom láttatok már ilyet, de nem egy nagyon göndör vagy afro haj, azok se érdemelnék meg ezt amúgy. Meg ha 20 alkalommal vagy többször nem mondta el, hogy mennyire szar a hajam meg, "milyen már". Akkor meg a sírás határán voltam, mikor észrevette hogy egy helyen hiányzik. Mert volt gy gubanc benne és azt sajnos úgy szedte ki, hogy elszakította a gubanc felett, szó szerint kitépte és ott ugye hiányzik, de már el is felejtettem meg nem látszik...


Annyira gáz volt ez az egész, mondtam, hogy nem tudok mit ilyen a hajam szerkezete, akkor is elmondta még 20-szor, kínomban már nevettem rajta.


2019. aug. 26. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Velem is volt ilyen. Én sima vágásra mentem, a fodrász végig a hajamat ócsárolta,hogy mennyire szét van égetve hajvasalóval,stb. (akkoriban kb havonta ha vasaltam..)
2019. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te csak egy hibát követtél el: nem csináltál oltári nagy balhét. Ha van ott egy főnök, tegyél panaszt, én tuti nem hagynám annyiban, pedig ritka higgadt ember vagyok. Te ott a vendég vagy, azt kell csinálniuk, amit te kérsz, a legnagyobb tisztelettel és kedvességgel. (természetesen a tisztelet oda-vissza meg kell hogy legyen)Ez egy szolgáltatás, amiért fizetsz.
2019. aug. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát ez egy kis üzlet, a sajátja volt.

Nem is érdekel. Ja meg a többi vendég is nekem szólogatott be, hogy büdös a cucc... Meg vittem magammal egy italt, ennivalót nem akartam, meg kibírom, nem is szándékoztam ott kajálni. Ittam egy kortyot és beszólt, hogy "nem elég hogy büdös még itt is iszik, meg hova fajult a világ réden a dauer víz volt ilyen, most meg egyenes haj kell neki". Ezt a nőt is pofán vágtam volna.

Nem tudom, hogy én ebben miről tehettem, meg a fodrász is gondolhatta volna, hogy nem szögegyenes hajjal megyek oda ilyet csináltatni. Felhívtam, megkérdeztem csinál-e még ilyet stb., meg láttam képeket is, mondta volna hogy nem és nem is ajánlja, vagy szimplán ő nem... Mert elhangzott tőle ez is: "rühelli ezt csinálni, meg az is hülye aki ilyet kér magénak, csak tönkreteszi a hajat, meg ne kényeskedjek ő is szívja ezt az anyagot, nem csak én". Világ legnagyobb idiótájának éreztem magam.

2019. aug. 27. 12:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne máár, tényleg vannak ilyen elmebetegek a mai világban??? 😱

Biztosan nem hagynám annyiban...

2019. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Dehogyis, nem éri meg, meg nem megyek oda többet.


De amúgy nem tudom, ki pontozza le a válaszokat is. Lehet ők :D De nem is értem, nem koszosan, leprásan, vagy büdösen mentem oda. Meg nem volt ilyen puccos Andrássy úti üzlet stb. Oké, hogy mesterfodrász, csak azt hittem annyi a különbség, hogy drágább, meg jobban ért hozzá.

2019. aug. 27. 16:26
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért tűrted ezt a minősíthetetlen stílust? Fel kellett volna állnod, és fizetés nélkül távozni, hogy gondolja azt, hogy fizető vendéggel így beszél? Meg hogy büdös a cucc, könyörgöm, fodrász, vegyszerekkel dolgozik, hajfestős vendégnek is a szemére veti, hogy miatta kell ezt a büdös sz.rt szagolnia? Menjen az ilyen árufeltöltőnek. A helyedben irgalmatlanul lehúznám a helyet a véleményemmel.

Legalább a hajad jó lett?

Én tényleg nem értem, hogy emberek miért nem állnak ki saját magukért, mazohista vagy? Nem bántásból mondom, de senki nem fog érted kiállni, magadnak kell!! Sajnálom, hogy egy ilyen nyomorékot fogtál ki, remélhetőleg legközelebb nem hagyod magad!

2019. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!