Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hajhullás ellen?

Nikuska32 kérdése:

Valami hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Lassan hat hónapja,hogy szültem,a szoptatást kezdjuk befejezni,sajnos már nincs tejem. A hajam nagyon hullik,nem tudom mit használhatnak rá,nem igazán hiszek az olcsó reklámoknak. Minden tippet nagyon szépen koszonok

2019. aug. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is pont így járt kezdj cinkben dús hajvitaminokat szed és ami még jó ha esetleg hennazod a hajad igaz az meg is festi de anyukám 5 hónap alatt 2szer használta és már sokkal többnek tünik haja. De vannak henna alapú samponok lehet hogy azok is jók és nem is lesz vöröses a hajad. De fested a hajad vagy ilyenek arra nem lehet egy hamar hennázni.
2019. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az is lehet hogy vashiány miatt hullik a hajad. Ajánlom hogy menj el egy vérvételre.
2019. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vashiányos vagyok kiskorom óta,csak várandósság alatt szedtem vastablettat,nemrég újra kezdtem,mert én is erre gyanakodtak,de semmi 😕
2019. aug. 31. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!