Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim borotválkozás megvágás...

Intim borotválkozás megvágás nélkül tippek?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon félek hogy megvagom magam. Eddig 2x mar elő is fordult. Valami tipp hogy többet ne forduljon elő? Vagy mit csináltam rosszul hogy ez megtörtént?

2019. szept. 2. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is volt , hogy megvágtam már magam odalent . Én annyit tudok tanácsolni , hogy intim borotva zselét mindig használj , és nekem ez a megvágásos téma akkor fordult elő ha nagyon siettem , kapkodtam.

Mindig egyenletes nyugodt mozdulattal húzd le a felesleges szőrt.Addíg míg sima nem lesz.

20/L

2019. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp nyugodtan csinald, ne siess és használj vagy valami borotvahabot vagy legalább vizet

Ha az utóbbit használod, akkor szerintem tusolas közben borotvalkozz (már persze ha megoldható), mert akkor kicsit megpuhul a bőrod és könnyebb borotvalkozni 🙂

2019. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy alaposan kifeszítsd a bőrt, ahol borotválod, mert amiatt is meg tudod vágni magadat
2019. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez mindennapi.
2019. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!