Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés!? Avagy mit...

Szőrtelenítés!? Avagy mit érdemes?

Figyelt kérdés
15 éves FIÚ vagyok nem nagyon tudom eldönteni hogy mit hogyan mivel... szóval én speciel a hónaljamnál utálom ha olyan mint a dzsungel, és a fanszőrzetem is, ezért a zacsit meg a tövét borotválom meg géppel rövidre, de nem tudom hogy mit lehetne még, hónalj dettó de ott nem akarom hogy megerősödjön :S a 3. és egyben legidegesítőbb hogy szőre arcszőrzetem van és nem borotválkozom pedig már a pajeszomnál meg az állam alatt fogni lehet a szőrt, de ez ugye egyáltalán nem látszik mert szőke, de anyum mindig azzal jön hogy gyantázzuk le, de én ezt egyáltalán nem érzem férfiasnak... tapasztalatok, ötletek mind a 3 kérdéssel kapcs. szeretnék:) bocsi ha kicsit hosszu lettem.
2008. nov. 15. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
szőke arcszörzet*
2008. nov. 15. 17:27
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

ÚTISTEN !

az arcod borotváld, de a többivel ne csinálj semmit ! szerintem az a férfias, ha van rajtad szőr. ha viszont mindenképpen csupasz csiga akarsz lenni, akkor inkább borotva, de ha anyud nagyon támogat a gyantázásban, akkor azt (attól kevésbé erősödik a szőr) ha már úgyis lecsupaszítod magad, akkor nem mindegy, hogy mennyire férfias az eljárás ? :O

egy 16 éves lány

2008. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha 1 fiú olyan a honalján mint 1 dzsungelXD De sztem is inkább csak borotváld le...
2008. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szó sem volt lecsupaszításról, mellkast direkt nem irtam mert az szerintem is gáz
2008. nov. 15. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :)


Nem tudom nálatok ez hogy megy, de nálunk a fiúk lazán megbeszélték egymást közt az ilyesmit szünetben :DD


Hónaljadat szerintem borotváld. Véleményem szerint abszolút nem szexi ha valaki tiszta szőr. Ráfoghatjuk, hogy férfias, de te még fiatal vagy, neked nem kell olyan "igazi férfinak" lenni, aki csupa szőr. A csajoknak se jönne be, ráadásul ellentmondás is mert még csak 15 vagy :) Na szóval... ha a hónaljadat borotválod, attól nem erősödik a szőr különösebben, viszont ha úgy érzed nagyon csupasz akkor néha hagyd egy kicsit "borostásra". Tehát kicsit nőni.


Az intim területeken van olyan aki borotválja az egészet, van aki csak bizonyos részeket, a többit pedig visszavágja. Szerintem ez nálad is működne. De használj utána valami krémet, mert lehet viszketni fogsz.


Az arcodat pedig borotváld, vegyél jó minőségű cuccokat rá, és borotválkozz. Nyugodtan elkezdheted már.

A gyantánál ordítanál annyira fáj :D Volt nálunk egy srác akinek néhol szinte már szakálla volt, elég hülyén nézett ki, inkább borotválkozott volna. de ő nem akart merthogy "korai". Te tudod mennyire látszik.

2008. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az arcodat borotváld, és szerintem a hónaljadat is.Én személy szerint undorítónak tartom,ha egy pasinak a hónalján burjádzik a dzsungel......Meg elég sok lány van így ezzel, hidd el.A többi maradhat:D
2008. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
javárj,nem ha fanszőrzet zavar,szerintem kicsit alakítsd:D szoval ott se kéne,hogy ne lásd az ubit a szőrtöl,mert az is ocsmány(:
2008. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok és én hozzám járnak fíuk hónalj gyantára is,mert az koptatja a szőrt és hosszabb ideig tart mint a gyanta! olgicacica@freemail.hu
2008. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!