Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyszives tudnatok segiteni?

Legyszives tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Tavaly majus ota hihetetlen hamar bezsirosodik a hajam (nagyon izzados is vagyok), konkretan osszekotom rogton hajmosas utan szarazon, es mikor kibontom, rogton "osszeall".... Regebben a nagyon izzados tulajdonsagom ellenere, kibontaskor EGYBOL szetbomlott, es alig birtam osszefogni... Erre vagyok megint, mert borzaszto hogy 1 het helyett par naponta kell hajat mosnom... Azt mondtak ez ilyen tinidzser kori hajzsirosodas, ami elmulik. Tavaly nyaron ez a hamar zsirosodas konkretan elmult, azt mondjak a sos viz miatt.

Na de ez a tini kori zsirosodas ennyi ideig eltarthat???😭😭😭 Osztalytarsamnak is volt ilyenje tavaly de neki azutan el is mult rogton... Kerlek segitsetek! Nagyon csokken emiatt az onbizalmam, mert aggodok hogy nez ki a hajam es masok mit gondolnak... Nem akarom hogy azt higyjek hogy ilyen igenytelen vagyok... Es ha ez megvaltozna, nagyon visszaadna a komforterzetem


2019. szept. 2. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember küzd ezzel , hogy kibírja a haja úgy hogy 1 héten 1x mosás.

Rengeteg sampon kapható hajzsírosodás ellen. Tapasztald ki az olcsóbbtól a drágábbig. Drogériában széles válsztéka van a zsírosodás elleni samponoknak , vegyél először egyet ,és teszteld egy ideig , aztán ha nem vállik be válts .

Ha nagyon zsíros , és költeni sem akarsz olyan sokat . Vegyélcteafaolajat , a jelenlegi samponodhoz csepegtess 3,4 cseppet . Szárítani fog , de nem leszel korpás ha nem vagy hajlamos rá . És a hajad is kevésbé lesz zsíros.

2019. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*rengeteg ember küzd azzal hogy nem bírja a haja mert pár naponta mosni kell , és kevesen bírják ki 1 hét 1 x mosással , bocsi rosszul fogalmaztam bocsii rosszul fogalmaztam az elején :D
2019. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat<3
2019. szept. 4. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes kibírni egy pár hétig, hogy nem mosod, csak egy héten egyszer. Gusztustalan, de hidd el csodát művel. :)
2019. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!