Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aranyszőkéből hideg szőkét,...

Aranyszőkéből hideg szőkét, lehetséges?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, a hajam természetes szőke ( világos arany ), meleg àrnyalatú, de nagyon szeretnék hidegebb àrnyalatot varàzsolni, de NEM szeretnék festészet folyamodni.


A bőröm nagyon világos, a szemem pedig sötétbe hajló kék.


Kérdés, tudnátok nekem valami nagyon jó fodràszkellékes sampont ajànlani? ( Drogériàs szóba se jöjjön, az összes egy rakat kaki, rengeteget probáltam )



2019. szept. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sampontól sajnos nem lesz az, a hamvasító csak szőkített hajon működik. Mindenképp festeni kéne
2019. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Samponnal nem lehetséges. Miért nem akarod befesteni?
2019. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert akárhàny fodràsznak felvetettem az ötletet ( beszélek itt most olyanokról, akik évekig voltak a fodràszaim ), mind azt mondták nem hajlandóak hozzányúlni a hajamhoz, mert szép és mindenki ilyet szeretne....
2019. szept. 3. 06:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Dessange, müllerben.
2019. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó vàlaszoló: Elolvastam pár vélényt a samppnról, ami inkàbb a fakó hajszín én, a hajtóredezettségen és szárazsàgon segít...nos, nekem ezek közül egyik se....


De köszönöm a szándékot

2019. szept. 5. 06:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, aztán ombre hajamra, hogy gyönyörűen tartotta a színt. Igen, segít puhán tartani, de nekem a szőke színt is tartotta. Mondjuk ahhoz drága, hogy próbálgasd. Most a yunsey :color mask - ot használom, az is szuper.
2019. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásának másnapján megvettem a szőke hajra való sampont és balzsamot, hihetetlen, de már az első használat után éreztem, hogy làgyabb a hajam, könnyebb kofésülni és simább!

Miután megvettem a terméket, hazamentem és ki is próbáltam, másnap munka után utaztam, de pàrom egyre csak a hajam szagolgatta és még vasàrnap is mondta, hogy jó illatú a hajam :)


A hajvégàpoló szérumot nem vettem meg hozzá, mert van még Helia Day hajvégápolóm, de alig várom, hogy megvehessem és kipróbálhassam.


A hajam most kezelhető, nem nehezedik el, napokig jó illatú, tartja magát. Én eddig úgy érzem, megérte megvenné, még ha nem is festett szőke a hajam. Remélem nem lesz baj abból, hogy olyan sampont használok, ami festett/melirozott hajra való.


Sajnálják, mert tetszik a termék.

2019. szept. 9. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!