Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a pattanásoktól/miteszerektől?

Figyelt kérdés

Sokszor néztem már ebben a témában cikkeket, fórumokat, de nem nagyon tudtam dönteni egyik mellet sem. 18 éves fiú vagyok, eléggé miteszeres a bőröm, ez jobban zavar, és kevésbé pattanásos (ez inkább alkalmi). Főleg olyan ember véleménye érdekelne, akinek valami személyesen bevált, vagy esetleg közeli ismerősének. Nem nagyon hiszem, hogy van valami csodagyógyszer, szóval nézegettem diétákat, de ezeket sem tudom, hogy mennyire hasznosak.


Előre is köszi!



2019. szept. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el kozmetikushoz egyszer,o kitisztitja(kinyomogja) a borod,és sokkal jobb lesz.+azt használj amit ajánl a borodre
2019. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, rendszeres a bőrtípusodhoz illő radírt használj (ezt leginkább kozmetikus tudja megmondani), és vízalapú hidratálókrémet. Ami nekem még segít, bár sokan azon a véleményen vannak, hogy káros, az a szolárium. A hátamon voltak mindig nagy gyulladt pattanások. Pár heti egyszer, vagy kéthetente egyszer elmegyek a KiwiSun-ba, és szerencsére azóta nagyon jó állapotban van a bőröm. Jaj és figyelj oda az étkezésre is, ne egyél olyan elképesztően zsírosan, és finomított szénhidrátokat is kerüld. És a sport is fontos. Én azt veszem észre, hogy amikor sokat mozgok, és a vérkeringésem jól működik, akkor a bőröm is szebb. Szóval ilyeneket ajánlanék.
2019. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2019. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

egyértelműen bőrtípus függő. nekem kombinált bőröm van, azaz csak a T-zónában zsíros, főleg az orromon, emiatt egy csomó miteszerem volt. kevesebb zsíros, és mű kaját (értem ez alatt chips, nutella, stb.) ettem/eszek (szerintem főleg a pálmaolaj váltja ki belőlem a pattanásokat). kialakítottam egy bőrápolási rutint, és hetente 2× használok a loreal paris-tól a smooth sugars scrubot (ennek a kiwis változatát) és az yves rochertől a sebo pure végetalt (a kis 125 ml-es tubusost). Nekem ezek a termékek szinte teljesen eltüntették, ha néha néha látok egyet, veszek egy forró fürdőt, és a gőzben törülközővel kinyomdosom őket.

(ps: ha nem tudod megvenni ezeket a kenceficéket, amit felsoroltam, akkor keress diy megoldásokra, mint a barna cukor- méz kombó, stb.)

remélem tudtam segíteni!

2019. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!