Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha veszek egy dobozos hajfesté...

Ha veszek egy dobozos hajfestéket, és befestem vele a hajam, akkor az max lenő, de sose jön ki a hajból? Vagy eltűnik a szín, akkor is, ha tartós hajfesték?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem marad benne a szin. Ha mindig ujra fested akkor tenyleg csak leno egy kicsit, de ha egy évig egyáltalán nem fested be akkor addig no le amig az eredeti hajszinedet nem kapod meg.
2019. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Színtől függ, amiben van vörös pigment, az kopik. De teljesen nem jön ki a hajból csak lenő.
2019. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Színtől függ valóban. Én pl rézvörösre festem a barna hajam, az úgy működik, hogy a festék egy lépésben világosítja a hajam és pigmentálja. A világosítás olyan, mint a hipó, az teljesen végleges. A pigmentek viszont tudnak kopni, a vörös is hajlamos erre, de a kék és a lila is - pl a hamvas árnyalatokban lehet kék és lila, ezért tudnak azok idővel besárgulni, mert a kék/lila kikopik. A sötétebb árnyalatok esetében kevésbé kell világosítani a hajat, tehát ott van rá esély hogy pl egy festékeltávolító termék használata után majdnem az eredeti hajszínedet kapod vissza.
2019. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!