Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajamat festeném...

Festett szőke hajamat festeném be sötét barnára. A barna kikopása után szőke hajfestékkel visszanyerhetem a mostani hajszínem?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog kikopnies nem leszel barna után újra szőke sem(ha színezőt használsz akkor sem) Ha szeretnél sötétíteni a hajszineden, akkor azt is fokozatosan érdemes csinálni, mint a vilagosítast.


Ha nem tudod mit szeretnél, akkor inkább hagyd békén a hajad. Megkimeled azt is és a pénztárcádat is.

2019. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem a kérdést én sem. A festett szőke hajat- attól függően, hogy csak festék, esetleg szőkítés és mennyire van károsodva- a sötétbarna szinte feketére kapja be. Ez mosások után a szőke miatt fokozatosan kophat egy nagyon ocsmány zöldes árnyalatúra, de csak a végeknél, vagy a haj felétől ahol jobban károsodott. Ezt ha utána mégegyszer befested szőkére, akkor a töve szép sárgásnarancsos, a vége pedig hamusszürkés lesz, de egyforma semmiképp. Biztosan ezt akarod? Fodrász vagyok, nagyon sok otthoni festést hoztam már helyre, illetve próbáltam tanácsot adni, de sokan nem értik, hogy drasztikus színváltoztatáshoz szakértelem és fokozatosság kell.
2019. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magamnak festettem vissza barnára. Arra kell figyelni, hogy természetes színt válassz, nehogy zöld legyen az eredmény :) És persze ne túl sötétet válassz. A festékek általában sötétebbek, mint amit hétköznapi értelemben gondolunk. Pl. egy világosbarna/sötétszőke elnevezés, hétköznapi értelemben barna. A barna meg szinte fekete lesz.

Érdemes áttanulmányozni a festékek számozását, és olyat választani, amit ezen hagyományos számozás szerint számoznak.

Kikopni nem fog az egész. Szóval szőke nem leszel újra. Az lehet, hogy nem fogja be annyira, nem lesz annyira egyenletes.

2019. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!