Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi az ideális hajmosás...

Mennyi az ideális hajmosás hetente?

Figyelt kérdés
...normál vagy száraz fejbőr és haj esetén?

2019. szept. 13. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy olyan dolog, hogy mondjuk hiába az ideális heti egy hajmosás, ha nekem például minden második nap zsírosbödön a fejem.
2019. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ahányszor meg kell mosnod.
2019. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Függ az életmódtól is. Pl. ha naponta sportolsz és leizzadsz, akkor gyakrabban kell. Vagy ha a munkád olyan, pl. szakács.

Úgy általában szerintem nem árt heti kétszer megmosni, mert ha nem is észrevehetően zsíros a hajad, azért koszos lesz a fejbőr. Főleg ha olyan helyen élsz, mászkálsz, ahol nem túl tiszta a levegő.

2019. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bőrgyógyásztól én a heti két alkalmat hallottam. A napi mosást semmiképpen sem javasolja.
2019. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Amennyit igényel a hajad.
2019. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld!
2019. szept. 14. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberenként változó.

Én minden harmadik nap megmosom. Ha csak 1 nappal is elhúzom, akkor már a hajam csillogó, tincsekbe ragadt, szétálló, formázhatatlan förtelem lesz.

2019. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!