Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ajánlotok?

Milyen hajszínezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami 1 hét után kijön a hajamból, lila és kék kéne
2019. szept. 14. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossmannban/dmben lehet 8 hajmosás erejéig tartó szinezőt kapni ami géles állagú. Kék nem hinném hogy lesz de padlizsán lilát már láttam.


A loreal , colorista termékei közül mindkét szín fellelhető , de ez rendes krém tubus és oxis festék , ugyan szín

ező ami úgyszint lekopik, de biztosan nem fog kijönni a hajadból egy hét után , max 1-2 hónap múlva .


Szerintem ha szőke hajú vagy , akkor vegyél hajszinező krétát/port . Probléma megoldva . Vagy fesd be krepp papírral úgyszint csak akkor lehet ha szőke vagy .


Olyat nem fogsz tudni a drogériás szinezők között találni ami 1 hét múlva kijön a hajból.

2019. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kréta nem valami jó az ilyen Schwarzkopf live elégge gubancolja a hajat. Nekem a fésün több volt, mint a hajamon, mindenen látszott csak a hajamon nem.
2019. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!