Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a festékkel el tudnám...

Ezzel a festékkel el tudnám tüntetni a hajamról a vörös árnyalatot?

Figyelt kérdés

[link]


Hajam története röviden: feketéből világosodtam, vörös ugye elkerülhetetlen, jelenleg kb. ilyen a hajszínem:


[link]


Eredeti hajszínemhez hasonló színt szeretnék elérni ami inkább szürkés szőke vagy nem is tudom hogy mondjam de kb 8-as színmélységű lehet. Le szeretném növeszteni és ezért kéne valami hasonló szín hogy ne legyen olyan igénytelen. Kicsit tartok attól hogy tényleg totál szürkére fogná be ez a festék, ami nem feltétlenül lenne baj ha nem kéne állásinterjúkra rohangálnom.


2019. szept. 19. 12:55
 1/2 anonim válasza:

H a szivatás nélkül kened rá, át fog ütni a vörös, és nem szürke lesz, hanem ilyen foltos szürkés vöröses... valami.


Szivatás veszélyes a hajnak, vigyázz vele ha arra adnád a fejed, de anélkül érdemesebb lenne a barnával próbálkozni, mert a világosabb festék nem fogja eltüntetni, vagy csak naagyon sokadjára :)

2019. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na hát azóta felkentem és kaptam egy teljesen semmilyen középbarnát. Nem mondanám vörösesnek de hamvasnak sem.
2019. okt. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!