Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőke hajfestéket használok...

Ha szőke hajfestéket használok akkor elérem a hajamon ezt az árnyalatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sötétbarna hajam van és kicsit barnasabb bőröm,nem annyira,mint a kreolok,de közelít hozzá.Szerintetek jól állna ez az árnyalat a hajamra és,ha ilyen sötét a hajszínem,akkor nem jó rá a rendes világos barna hajfesték,csak a szőkével lesz ilyen a hajam?Még régen az egyik tincsemet befestettük vörösre,ami annyira nem fogta be a hajam,de egy idő után kifakult és nagyon világosbarna lett,szinte már sötétszőke


A hajam színe jelenleg ilyen:

[link]



És ilyen árnyalatot szeretnék:

[link]



[link]



2016. aug. 17. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel csak az a baj hogy a szőkítő elég gyorsan szívja és ha nem kened fel elég gyorsan az egész hajadra akkor egyenetlenre fogja szívni. és mivel csak pár árnyalatot akarsz világosítani, nagyon oda kell figyelni hogy időben lemosd. szerintem inkább fodrásszal csináltasd mert ha túl világos vagy foltos lesz az eredmény nagyon fogod bánni.
2016. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szőkítőre gondoltam,hanem szőke hajfestékre és az teljesen más.
2016. aug. 17. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen más? Ugyanaz a hidrogén peroxid van a dobozos festékben is. Másképp nem világosítana a hajadon. Értem én hogy te dobozos festékkel akarod leszívni, csak azért használtam a szőkítő kifejezést mert ugyanaz, meg gondoltam ennyire csak értesz hozzá mielőtt otthon hajat festesz
2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodrásznál csináltasd. A szőke hajfesték a hajtöveidet kiszőkíti, lejjebb vöröses lesz, a végén semmi nem változik... ez történik ha szőkét kensz sötét hajra.
2016. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És,ha világosbarna hajfestékkel festem be akkor befogja a hajfesték?Attól is foltos lesz a hajam?
2016. aug. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!