Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha minden 20....

Mit csináljak, ha minden 20. hajszálam ősz és az eredeti hajszínemet szeretném?

Figyelt kérdés

Teljesen egyenletesen oszlanak el a fejemen az ősz hajszálak, és csak tökéletesen fehér és tökéletesen sötétbarna hajszálaim vannak. És nagyon hullik, nem merném az egészet festeni emiatt.

És még sosem festettem.



2019. szept. 23. 05:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell démonizálni a hajfestéket. Én a tökéletesen barna hajamat is festem, egy ugyan olyan sötétségű, meleg barna árnyalatra. Kutya baja nincs tőle, de összehasonlíthatatlanul szebb és jobban is áll, megtelik az arcom élettel. A szőkítés árt neki durván, de esetedben arra nincs szükség.
2020. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Lehet, neked nem árt, de van, akinek nem tesz jót. A kérdező is írta, nagyon hullik a haja. Nem hiszem, hogy akkor vegyszert kellene magára kennie. Nekem is azóta jött helyre a hajam, hogy nem festem normális hajfestékkel. Sokaknak hullik a haja meg kopaszodnak a nők, persze hormonok, de amiatt, hogy olyan természetesnek gondolják a kemikália fejre kenését, meg sem fordul a fejükben, hogy le kellene tenni erről, és valami természetesre váltani. Lehet, nem ez lesz a megoldás a gondjukra, de ezt a lépést akkoris kifelejtik, pedig a hajhagymáknak nem hiszem, hogy jót tesz.
2020. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!